Advokatų profesinė bendrija TESET

Apie mus

Siekdami suburti teisinių paslaugų teikimo profesionalus, sugebančius atliepti dinamiškus verslo poreikius ir teikti juos atitinkančias profesionalias teisines paslaugas, 2014 metais pradėjome savo veiklą.

TESET – tai daugiau nei advokatų kontora. Esame patikimi klientų partneriai, teikiantys aukščiausios kokybės verslo teisės paslaugas.

Esame sukaupę vertingos patirties specifinių teisės paslaugų teikimo srityje, todėl gerai žinome, kokie yra šių dienų verslo klientų poreikiai ir galime lanksčiai juos įgyvendinti. Verslo konsultavimo teisės klausimais patirtis, verslo poreikių išmanymas, kūrybiškumas bei operatyvus reagavimas į klientų užduotis – mūsų privalumai, padedantys klientams sėkmingai pasiekti verslo tikslų.

 

Mūsų Filosofija

Mes tikime, kad kiekvienas mūsų atliktas darbas klientui turi teikti pridėtinę vertę. Laikomės visiško konfidencialumo ir patikimumo įsipareigojimų. Šios vertybės glaudžiai siejasi su mūsų pavadinimu – jame užkodavome žodį „tesėti“. Tai atspindi mūsų filosofiją – visada ištesėti klientui duotus pažadus.

KUO MES VADOVAUJAMES?

Mūsų veiklos principai

 • Teikiame tik aukščiausios kokybės teisės paslaugas.

  Teikiamų teisinių paslaugų aukščiausią kokybę užtikriname individualiai įvertindami kliento poreikius ir nuolat tobulindami atitinkamos industrijos žinias. Teisines konsultacijas ir patarimus teikiame aiškiai ir verslui suprantama kalbai.

 • Siūlome teisinius-praktinius sprendimus verslui.

  Teikiame klientui praktikoje pritaikomas teisines konsultacijas ir patarimus, nes būtent praktiniai sprendimai didina klientų vertę, mažina prisiimamą riziką, realiai padeda išspręsti iškilusias problemas. Mes nesiūlome teorinių išvadų, o tik praktinius sprendimus ir galimas jų alternatyvas – pirmiausia tai, ko reikia sėkmingam verslui

 • Esame pasiekiami 24/7

  Esame įsitikinę, kad mūsų klientai neturi likti nežinioje ir ilgai laukti atsakymo į užklausą dėl paslaugų kainos, jų atlikimo terminų ir pan.. Mūsų pamatinis veiklos principas – būti nuolat pasiekiamiems. Visada siekiame atsiliepti į savo kliento skambučius ar elektroninius laiškus, o to negalėdami padaryti kaip galima greičiau patys susisiekiame su klientu.

 • Operatyviai reaguojame į užduotis ir iššūkius

  Visuomet siekiame veikti kaip galima greičiau. Esame įsitikinę, kad operatyviai reaguodami į klientų poreikius, galėsime lengviau išvengti stresinių situacijų ir sėkmingai išspręsti klientui rūpimus klausimus.

 • Visada laikomės terminų.

  Savo paslaugas suteikiame sutartais terminais. Jeigu kartais matome, kad negalėsime laikytis sutartų terminų dėl nenumatytų aplinkybių, iš anksto informuojame klientą ir suderiname naują užduoties atlikimo terminą.

 • Esame orientuoti į ilgalaikį bendradarbiavimą.

  Siekdama pateisinti klientų lūkesčius, mes laikomės principo analizuoti kliento poreikius ilgalaikėje perspektyvoje, nes tik tokios teisinės konsultacijos ir patarimai gali prisidėti prie sėkmingo mūsų klientų verslo vystymo.

 • Atsakingai vengiame interesų konfliktų.

  Savo klientų interesams teikiame aukščiausius prioritetus, todėl nepriekaištingai laikomės vieno pamatinių advokatų veiklos principų – interesų konfliktų vengimo.

Teisinė pagalba

Kaip jums galime padėti?

Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės ir mes Jums padėsime. Operatyviai reaguojame į užduotis ir iššūkius, bei esame pasiekiami 24/7.