Susipažinkime

Mūsų Komanda

Esame veržli ir stipri komanda. Visi turime aiškiai išreikštą tikslą – suteikti geriausias teisines paslaugas savo klientui. Tai mus vienija ir daro stipriais ir konkurencingais teisinių paslaugų rinkoje. Kiekvienas mūsų komandos narys yra savo praktikos srities, kurioje besispecializuoja, ekspertas.

Advokatų profesinei bendrijai TESET vadovauja advokatas dr. Tomas Talutis. Vilniaus universiteto Teisės fakultete 2001 m. jis įgijo teisės magistro laipsnį. 2004 m. įgijo LL. M. laipsnį J. W. Goethe universitete, Frankfurte prie Maino, o 2008 m. Vilniaus universiteto Teisės fakultete apgynė daktaro disertaciją „Nepriklausomų draudimo tarpininkų veiklos ypatumai“ ir įgijo socialinių mokslų teisės krypties daktaro laipsnį.
Dr. Tomas Talutis praktinį teisinį darbą dirba nuo 2001 metų, t. y. profesinės patirties jis įgijo penkerius metus dirbdamas vyriausiuoju teisininku Draudimo priežiūros komisijoje ir dvejus metus būdamas Lietuvos vertybinių popierių komisijos nariu, kurio atsakomybės sritis buvo visų įstaigos teisinių klausimų sprendimas. Vėliau dr. Tomas Talutis beveik šešerius metus dirbo advokatų kontoroje Sorainen, kur buvo Bankų ir finansų teisės grupės advokatu.

Dr. Tomas Talutis specializuojasi finansinių paslaugų reguliavimo, finansų įstaigų ir bankų licencijavimo bei veiklos, Fintech, investicinių fondų ir investicinių bendrovių steigimo bei veiklos, alternatyvaus finansavimo, kapitalo rinkų, virtualaus/kripto finansinio turto, virtualių/kripto žetonų viešo siūlymo, taip pat draudimo ir draudimo tarpininkavimo teisės bei Insurtech srityse.

Dr. Tomas Talutis yra sukaupęs unikalios profesinės patirties konsultuodamas bankus, gerai žinomas Lietuvos ir tarptautines investicijų valdymo įmones, finansų maklerio įmones, sutelktinio finansavimo platformas, paskolų platformų operatorius, alternatyvaus finansavimo įstaigas bei kitas finansų įstaigas, listinguojamas bendroves, obligacijų emitentus, taip pat gerai žinomas Lietuvos ir tarptautines draudimo ir draudimo brokerių įmones.

Gerbdami savo komandos narių privatumą ir laikydamiesi savo vidinių taisyklių, išsamesnės informacijos apie kiekvieną komandos narį savo interneto svetainėje neskelbiame.

Teisinė pagalba

Kaip jums galime padėti?

Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės ir mes Jums padėsime. Operatyviai reaguojame į užduotis ir iššūkius, bei esame pasiekiami 24/7.