Advokatų profesinės bendrijos TESET teisininkai konsultavo valdymo įmonę UAB „Atelier Investment Management“ steigiant naują investicinį fondą

< 1 min. skaitymo

Advokatų profesinės bendrijos TESET teisininkai teikė teisines paslaugas valdymo įmonei UAB „Atelier Investment Management“ steigiant naują uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtą investicinį fondą Clean Energy Infrastructure Access Fund (toliau – Fondas).

Fondas veiks kaip finansuojantysis fondas ir savo veikloje vadovausis 2019 m. lapkričio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos Reglamento (ES) 2019/2088 dėl su tvarumu susijusios informacijos atskleidimo finansinių paslaugų sektoriuje 9 straipsniu („Dark Green“ produktas). „Dark Green“ produktai – produktai, kurių tikslas yra vien tik tvarus investavimas.

Advokatų profesinės bendrijos TESET teisininkai konsultavo klientą dėl Fondo struktūrizavimo, parengė visus Fondo dokumentus, įskaitant taisykles, prospektą ir kitus vidinius dokumentus, reikalingus Fondo veiklai, taip pat atstovavo klientą Lietuvos banke dėl Fondo steigimo.

Teisinė pagalba

Kaip jums galime padėti?

Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės ir mes Jums padėsime. Operatyviai reaguojame į užduotis ir iššūkius, bei esame pasiekiami 24/7.