Advokatų profesinės bendrijos TESET teisininkai sėkmingai atstovavo draudiko interesus ginče dėl draudimo išmokos priteisimo

< 1 min. skaitymo

Advokatų profesinės bendrijos TESET teisininkai sėkmingai atstovavo vieną iš Lietuvoje veikiančių draudikų ginče dėl draudimo išmokos priteisimo.

Šiame ginče ieškovas reikalavo draudimo išmokos pagal įmonių turto draudimo sutartį. Žalų administravimo metu draudikas atsisakė mokėti draudimo išmokas, be kita ko, argumentuodamas tuo, kad įvykis yra nedraudžiamasis įvykis, taip pat tuo, kad ieškovas padarė itin šiurkščius draudimo sutarties pažeidimus. Šios pozicijos draudikas laikėsi ir viso bylos teisminio nagrinėjimo metu.

Advokatų profesinės bendrijos TESET teisininkai parengė visus procesinius teisminės bylos dokumentus, rinko papildomus įrodymus, pagrindžiančius draudiko poziciją, ir atstovavo draudiko interesus teismo posėdžiuose.

Įvertinęs bylose surinktus įrodymus ir šalių pozicijas, teismas palaikė draudiko teisinę poziciją ir visiškai atmetė ieškovo draudikui pareikštus reikalavimus dėl draudimo išmokos priteisimo.

Teisinė pagalba

Kaip jums galime padėti?

Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės ir mes Jums padėsime. Operatyviai reaguojame į užduotis ir iššūkius, bei esame pasiekiami 24/7.