Advokatų profesinė bendrija TESET įvertinta kaip viena geriausių Lietuvos advokatų kontorų FinTech Legal srityje

< 1 min. skaitymo

Žinomas teisės žinynas, vertinantis viso pasaulio advokatų kontoras, „Chambers and Partners“ paskelbė  geriausių Lietuvos advokatų kontorų reitingą FinTech Legal srityje. Kaip viena geriausių Lietuvos advokatų kontorų šioje srityje įvertinta ir advokatų profesinė bendrija TESET.

„Chambers and Partners“ advokatų kontoras reitinguoja po išsamaus tyrimo, kurio metu surenkama informacija iš pačių advokatų kontorų, apklausiami jų klientai ir kitų advokatų kontorų kolegos, taip pat įvertinama kita advokatų kontorų veikla atitinkamoje srityje.

Vieni klientai, atsiliepdami apie advokatų profesinę bendriją TESET, nurodė, kad „Jie greitai reaguoja ir puikiai išmano bet kokius klausimus“. Kiti klientai pažymėjo, kad „Tai jauna ir dinamiška komanda. Jie yra atviri, nori suprasti ir išspręsti klientų problemas“.

Advokatų profesinės bendrijos TESET vadovaujantis partneris Tomas Talutis taip pat buvo įvertintas kaip vienas geriausių teisės profesionalų Lietuvoje FinTech Legal srityje.

Vertindami Tomą Talutį, klientai nurodė, kad jis yra „puikus profesionalas“, pabrėždami jo „kūrybišką problemų sprendimą“ ir „komercinį reikalų supratimą“. Kiti klientai pastebėjo, kad Tomas Talutis „labai gerai išmano industriją ir realius verslo poreikius“, o jo teisinė kompetencija „taip pat yra aukščiausio lygio“, pažymėdami jo „ypač greitą ir efektyvią reakciją“.

„Chambers and Partners“ sudarytą reitingą rasite čia:

https://chambers.com/legal-rankings/fintech-legal-lithuania-49:2744:134:1

Teisinė pagalba

Kaip jums galime padėti?

Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės ir mes Jums padėsime. Operatyviai reaguojame į užduotis ir iššūkius, bei esame pasiekiami 24/7.