Advokatų profesinė bendrija TESET įvertinta teisės žinyno „Legal 500“

< 1 min. skaitymo

Žinomas teisės žinynas, vertinantis viso pasaulio advokatų kontoras, „Legal 500“ paskelbė  geriausių Lietuvos advokatų kontorų reitingus įvairiose teisės srityse. Advokatų profesinė bendrija TESET buvo įvertinta dviejose teisės srityse: Bankų, finansų ir kapitalo rinkų teisės srityje bei FinTech teisės srityje.

Vertindamas advokatų profesinę bendriją TESET, teisės žinynas „Legal 500“ atkreipė dėmesį į ypatingą advokatų profesinės bendrijos TESET kvalifikaciją investicijų valdymo įmonių veiklos bei finansinių paslaugų reguliavimo ir atitikties srityje, tarpusavio skolinimo ir sutelktinio finansavimo srityse, taip pat išskyrė advokatų profesinės bendrijos TESET efektyvią ir visapusišką teisinę pagalbą savo klientams obligacijų leidimo, virtualiųjų valiutų reguliavimo ir pinigų plovimo prevencijos srityse.

Vieni klientai, atsiliepdami apie advokatų profesinę bendriją TESET, nurodė, kad „jie turi gilių žinių investavimo ir draudimo srityse“. Kiti klientai pažymėjo, kad „jie puikiai supranta problemą ir suteikia paslaugas pagal poreikius, patikimas ir skaidrus bendradarbiavimas“ ar tai, kad „konkretus patarimas su aiškiais terminais ir įvykdytais pažadais“. Dar kiti klientai pastebėjo, kad „išskirtinis bendravimas, greitas rezultatas ir konkurencinga kaina“ ar tai, kad „lengvai pasiekiami, geras, žemiškas bendravimas“.

Atsiliepdami apie advokatų profesinės bendrijos TESET vadovaujantįjį partnerį dr. Tomą Talutį, klientai nurodė, kad „jis yra geriausias teisininkas dėl kolektyvinio investavimo subjektų ir valdymo įmonių veiklos klausimų“.

„Legal 500“ sudarytą reitingą rasite čia:

https://www.legal500.com/c/lithuania/

Teisinė pagalba

Kaip jums galime padėti?

Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės ir mes Jums padėsime. Operatyviai reaguojame į užduotis ir iššūkius, bei esame pasiekiami 24/7.