Advokatų profesinė bendrija TESET įvertinta teisės žinyno „Legal 500“

< 1 min. skaitymo

Žinomas teisės žinynas, vertinantis viso pasaulio advokatų kontoras, „Legal 500“ paskelbė  geriausių Lietuvos advokatų kontorų reitingus įvairiose teisės srityse. Advokatų profesinė bendrija TESET buvo įvertinta dviejose teisės srityse: Bankų, finansų ir kapitalo rinkų teisės srityje bei Fintech teisės srityje.

Vertindamas advokatų profesinę bendriją TESET, teisės žinynas „Legal 500“ atkreipė dėmesį į ypatingą advokatų profesinės bendrijos TESET kvalifikaciją valdymo įmonių ir investicinių fondų steigimo, reguliavimo ir atitikties klausimais, taip pat pažymėjo, kad advokatų profesinė bendrija konsultuoja Fintech įmones, t. y. sutelktinio finansavimo paslaugų teikėjus, elektroninių pinigų įstaigas ir kitus finansų rinkos dalyvius. Be to, teisės žinynas Legal 500 išskyrė advokatų profesinės bendrijos TESET efektyvią ir visapusišką teisinę pagalbą klientams dėl alternatyvių finansinių paslaugų, apimančių virtualiąsias valiutas, tarpusavio skolinimą bei Insurtech platformas ir kt.

Legal 500 taip pat pabrėžė, kad advokatų profesinės bendrijos TESET vadovaujantis partneris dr. Tomas Talutis turi patirties konsultuojant klientus dėl viešai platinamų virtualiųjų žetonų ir sprendžiant sudėtingus reguliavimo bei pinigų plovimo prevencijos klausimus.

„Legal 500“ sudarytą reitingą rasite čia:

https://www.legal500.com/c/lithuania/

Teisinė pagalba

Kaip jums galime padėti?

Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės ir mes Jums padėsime. Operatyviai reaguojame į užduotis ir iššūkius, bei esame pasiekiami 24/7.