Advokatų profesinė bendrija TESET įvertinta teisės žinyno „Legal 500“

2 min. skaitymo

Žinomas teisės žinynas, vertinantis viso pasaulio advokatų kontoras, „Legal 500“ paskelbė geriausių Lietuvos advokatų kontorų reitingus įvairiose teisės srityse. Advokatų profesinė bendrija TESET buvo įvertinta dviejose teisės srityse: Bankų, finansų ir kapitalo rinkų teisės srityje bei FinTech teisės srityje.

Vertindamas advokatų profesinę bendriją TESET, teisės žinynas „Legal 500“ atkreipė dėmesį į ypatingą advokatų profesinės bendrijos TESET kvalifikaciją finansinių paslaugų reguliavimo ir atitikties srityje, ypač alternatyvus finansavimo, tarpusavio skolinimo ir sutelktinio finansavimo srityse, taip pat išskyrė advokatų profesinės bendrijos TESET efektyvią ir visapusišką teisinę pagalbą savo klientams.
Vieni klientai, atsiliepdami apie advokatų profesinę bendriją TESET, nurodė, kad „ji įrodė, jog yra patikimas partneris, kuris pavedimus vykdo greitai ir su ypatingu profesionalumu“. Kiti klientai pažymėjo, kad „jie puikiai išmano reguliavimo klausimus, taip pat supranta verslo poreikius, o tai padeda rasti optimalius sprendimus“. Dar kiti klientai pastebėjo, kad „darbo procesas su šia komanda yra lengvas, nes dirbant su savo srities teisės ekspertais nėra jokių sunkumų. Dirbdami su šia komanda galite jaustis saugūs, nes dirbate su profesionalais ir galite jais pasitikėti“.

Atsiliepdami apie advokatų profesinės bendrijos TESET vadovaujantįjį partnerį dr. Tomą Talutį, klientai nurodė, kad „jis turi ilgametę darbo su priežiūros institucija patirtį“ bei „išskirtinę patirtį dirbant su didžiausiais investicijų valdytojais Lietuvoje“.
„Legal 500“ sudarytą reitingą rasite čia:

https://www.legal500.com/c/lithuania/

Teisinė pagalba

Kaip jums galime padėti?

Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės ir mes Jums padėsime. Operatyviai reaguojame į užduotis ir iššūkius, bei esame pasiekiami 24/7.