Legal 500 reitingavo advokatų profesinę bendriją TVINS keturiose praktikos srityse

< 1 min. skaitymo

Tarptautinė teisininkus vertinanti direktorija Legal 500 reitingavo advokatų profesinę bendriją TVINS kaip vieną lyderiaujančių advokatų kontorų keturiose praktikos srityse: bankų ir finansų, ginčų, nekilnojamojo turto ir darbo teisės praktikos srityje.

Legal 500 pažymėjo, kad advokatų profesinės bendrijos TVINS teisininkai yra inovatyvūs, greitai mąstantys ir turintys neprilygstamą reglamentavimo aplinkos supratimą. Be to, Legal 500 pažymėjo, kad advokatų profesinė bendrija TVINS be tradicinių verslo teisės sričių klientus konsultuoja ir specifinių sričių klausimais, pavyzdžiui, dėl alternatyvaus finansavimo.

Esame dėkingi savo nuostabiesiems klientams, kurie pasitiki mumis ir leidžia siekti užsibrėžtų tikslų. Neabejotinai tikime, kad ir ateityje prisidėsime prie Jūsų sėkmės. Esame dėkingi ir savo fantastiškai komandai, kurios didelės pastangos yra vertinamos mūsų klientų.

Teisinė pagalba

Kaip jums galime padėti?

Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės ir mes Jums padėsime. Operatyviai reaguojame į užduotis ir iššūkius, bei esame pasiekiami 24/7.