Lietuvos bankas paskelbė gaires dėl sutelktinio finansavimo platformų operatorių perlicencijavimo pagal Sutelktinio finansavimo reglamentą

< 1 min. skaitymo

Lietuvos bankas savo interneto tinklalapyje paskelbė gaires dėl sutelktinio finansavimo platformų operatorių perlicencijavimo pagal Sutelktinio finansavimo reglamentą, kurias galima rasti čia:

https://www.lb.lt/lt/naujienos/sutelktinio-finansavimo-paslaugu-teikeju-demesiui-is-esmes-keiciasi-reguliavimas-kvieciame-kreiptis-i-lietuvos-banka

Sutelktinio finansavimo reglamentas keičia Lietuvos Respublikos sutelktinio finansavimo įstatymą, kuris š. m. lapkričio 10 d. neteks galios. Po šios datos į Lietuvos banko tvarkomą viešąjį sąrašą įrašyti sutelktinio finansavimo platformų operatoriai neteks teisės teikti sutelktinio finansavimo paslaugų ir neturės teisės suteikti galimybės sudaryti naujus finansavimo sandorius per savo administruojamas sutelktinio finansavimo platformas.

Sutelktinio finansavimo platformų operatoriai, kurie ir toliau ketina teikti šias paslaugas tik jau pagal Sutelktinio finansavimo reglamentą, ne vėliau kaip iki 2022 m. lapkričio 9 d., privalo pateikti Lietuvos bankui dokumentus, reikalingus perlicencijavimo procedūrai.

Teisinė pagalba

Kaip jums galime padėti?

Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės ir mes Jums padėsime. Operatyviai reaguojame į užduotis ir iššūkius, bei esame pasiekiami 24/7.