Teismų praktikos dėl bylų, kuriose yra taikomas civilinio kodekso 6.212 straipsnis (nenugalima jėga, force majeure), apžvalga

2 min. skaitymo

ADVOKATŲ PROFESINĖ BENDRIJA TESET

T. Narbuto g. 5, Vilnius, juridinio asmens kodas: 303307107, PVM mokėtojo kodas: LT100008598918,
tel. +37068137655, el. paštas: tomas.talutis@tesetlaw.com

Teismų praktikos dėl bylų, kuriose yra taikomas civilinio kodekso 6.212 straipsnis (nenugalima jėga, force majeure), apžvalgą galite peržiūrėti čia.

Atsakomybės ribojimas:

Šiame dokumente nurodyta informacija pateikiame tik informavimo tikslais siekiant supažindinti su Lietuvos Aukščiausiojo Teismo formuojama teismų praktika dėl nenugalimos jėgos (force majeure) taikymo. Šiame dokumente nurodyta informacija nėra teisės patarimas, ja negalima remtis kaip teisės patarimu ir ji gali būti bet kada pakeista be atskiro įspėjimo. Advokatų profesinė bendrija TESET bet kuriuo atveju neprisiima atsakomybės už bet kokius nuostolius, asmens patirtus veikiant remiantis šiame dokumente nurodyta informacija.
Šis dokumentas jokiu tikslu negali būti cituojamas, juo negalima remtis jokiuose dokumentuose be advokatų profesinės bendrijos TESET atskiro sutikimo.
Visos šio dokumento autorių teisės priklauso advokatų profesinei bendrijai TESET.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į :

Dr. Tomas Talutis
Vadovaujantis partneris, advokatas
Advokatų profesinė bendrija TESET
T. Narbuto g. 5, Vilnius
Tel. +370 681 37 655
El. paštas: tomas.talutis@tesetlaw.com
Interneto tinklalapis: www.tesetlaw.com

 

Teisinė pagalba

Kaip jums galime padėti?

Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės ir mes Jums padėsime. Operatyviai reaguojame į užduotis ir iššūkius, bei esame pasiekiami 24/7.