Advokatų profesinė bendrija TESET įvertinta kaip viena geriausių Lietuvos advokatų kontorų FinTech Legal srityje

2 min. skaitymo

Žinomas teisės žinynas, vertinantis viso pasaulio advokatų kontoras, „Chambers and Partners“ paskelbė  geriausių Lietuvos advokatų kontorų reitingą FinTech Legal srityje. Kaip viena geriausių Lietuvos advokatų kontorų šioje srityje trejus metus iš eilės įvertinta ir advokatų profesinė bendrija TESET.

Vertindamas advokatų profesinę bendriją TESET, teisės žinynas „Chambers and Partners“ nurodė, kad advokatų profesinė bendrija TESET teikia teisines paslaugas elektroninių pinigų įstaigoms ir mokėjimų paslaugų teikėjams, InsurTech platformoms ir alternatyvioms skolinimo bei investavimo platformoms. Be to, advokatų profesinė bendrija TESET turi išsamios patirties FinTech reguliavimo klausimais, įskaitant elektroninių pinigų įstaigų licencijavimą, taip pat teikia teisines paslaugas dėl klausimų, susijusių su sandorių sudarymu bei vykdymu.

Atsiliepdami apie advokatų profesinę bendriją TESET, klientai nurodė, kad „mes tikrai patenkinti TESET paslaugomis“.

Advokatų profesinės bendrijos TESET vadovaujantis partneris Tomas Talutis taip pat buvo įvertintas kaip vienas geriausių teisės profesionalų Lietuvoje FinTech Legal srityje.

Chambers and Partners pabrėžė, kad Tomas Talutis, TESET vadovaujantis partneris, yra bankininkystės teisės profesionalas, turintis išsamias FinTech sektoriaus žinias. Jis yra puikiai vertinamas finansų ir draudimo srityse. Klientai komentavo, kad „Tomas Talutis puikiai išmano FinTech sektorių ir reguliuotojo požiūrį, kas yra nepaprastai naudinga, taip pat greitai reaguoja į mūsų poreikius“.

„Chambers and Partners“ advokatų kontoras reitinguoja po išsamaus tyrimo, kurio metu surenkama informacija iš pačių advokatų kontorų, apklausiami jų klientai ir kitų advokatų kontorų kolegos, taip pat įvertinama kita advokatų kontorų veikla atitinkamoje srityje.

„Chambers and Partners“ sudarytą reitingą rasite čia:

https://chambers.com/legal-rankings/fintech-legal-lithuania-49:2744:134:1

Teisinė pagalba

Kaip jums galime padėti?

Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės ir mes Jums padėsime. Operatyviai reaguojame į užduotis ir iššūkius, bei esame pasiekiami 24/7.