Advokatų profesinės bendrijos TESET teisininkai konsultavo valdymo įmonę UAB „Lords LB Asset Management“ steigiant du naujus investicinius fondus

< 1 min. skaitymo

Advokatų profesinės bendrijos TESET teisininkai teikė teisines paslaugas valdymo įmonei UAB „Lords LB Asset Management“ steigiant naują uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtą nekilnojamojo turto investicinį fondą Uptown Development Fund (toliau – Fondas 1) ir naują uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtą nekilnojamojo turto investicinį fondą Baltic Residential Fund (toliau – Fondas 2).

Advokatų profesinės bendrijos TESET teisininkai konsultavo klientą dėl Fondo 1 ir Fondo 2 struktūrizavimo, parengė visus Fondo 1 ir Fondo 2 dokumentus, įskaitant taisykles, prospektus ir kitus vidinius dokumentus, reikalingus Fondo 1 ir Fondo 2 veiklai, taip pat atstovavo klientą Lietuvos banke dėl pritarimo Fondo 1 ir Fondo 2 dokumentams.

Teisinė pagalba

Kaip jums galime padėti?

Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės ir mes Jums padėsime. Operatyviai reaguojame į užduotis ir iššūkius, bei esame pasiekiami 24/7.