Advokatų profesinės bendrijos TESET teisininkai konsultavo valdymo įmonę UAB „Union Asset Management“ steigiant naują investicinį fondą

< 1 min. skaitymo

Advokatų profesinės bendrijos TESET teisininkai teikė teisines paslaugas UAB „Union Asset Management“ steigiant naują uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtą investicinį fondą „UNION Hospitality Investment Fund“ (toliau – Fondas).

Fondas numato investuoti į gyvenamuosius ir negyvenamuosius pastatus, nekilnojamojo turto objektus, kaip antai, viešbučių paskirties, bendrojo gyvenimo (angl. co-living), įvairių socialinių grupių asmenims skirtus pastatus (bendrabučiai, vaikų namai, prieglaudos, globos namai ir pan.) ir kitus nekilnojamojo turto objektus, kurie gali būti pritaikomi arba yra pritaikyti apgyvendinimui ir generuoti nuomos srautą arba veiklos pajamas.

Advokatų profesinės bendrijos TESET teisininkai konsultavo klientą dėl Fondo struktūrizavimo, parengė visus Fondo dokumentus, įskaitant taisykles, prospektą ir kitus vidinius dokumentus, reikalingus Fondo veiklai, taip pat atstovavo klientą Lietuvos banke.

Teisinė pagalba

Kaip jums galime padėti?

Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės ir mes Jums padėsime. Operatyviai reaguojame į užduotis ir iššūkius, bei esame pasiekiami 24/7.